Polityka wymian towaru zakupionego w sklepie I LOVE MILK

 

 

1.  Klient będący Konsumentem jest uprawniony do dokonania wymiany zakupionego Produktu w ciągu 14 dni od daty otrzymania przesyłki.

 

2. W celu dokonania wymiany Produktu, Konsument jest zobowiązany wydrukować i wypełnić Formularz Wymiany, umieszczony w zakładce „Wymiany” na Stronie Internetowej i odesłać go Sprzedawcy wraz z wymienianym Produktem na adres MSQ COMPANY Alicja Komar, ul. Włókiennicza 20/22, 97-200 Tomaszów Mazowiecki

 

3. Klient jest uprawniony do wymiany Produktu wyłącznie na inny kolor (inny wzór tkaniny) lub rozmiar tego samego modelu Produktu lub może dokonać wymiany na inny Produkt, który jest dostępy na Stronie Internetowej, z zastrzeżeniem, że musi on być w tej samej cenie (obowiązuje jednostkowa cena regularna Produktu).

 

4. Jeżeli Sprzedawca nie dysponuje w magazynie Produktem, na który Konsument zamierzał wymienić pierwotnie zakupiony Produkt, Sprzedawca zastrzega sobie prawo skontaktowania się przez BOK z Konsumentem w celu zaproponowania wymiany na inny, dostępny Produkt w Sklepie Internetowym, w tej samej jednostkowej cenie regularnej Produktu.

 

5. Koszt przesyłki do Sprzedawcy Produktu mającego podlegać wymianie ponosi wyłącznie Konsument.

 

6. Konsument odpowiada za należyte zapakowanie Produktu, tak, aby w transporcie nie doszło do jego uszkodzenia.

 

7. Realizacja procedury wymiany wynosi do 14 dni roboczych, licząc od dnia odbioru przesyłki przez Sprzedawcę. Do terminu 14 dni nie wlicza się czasu doręczenia przesyłki przez przewoźnika.

 

8. Koszt przesyłki wymienionego Produktu do Konsumenta ponosi Sprzedawca.

 

>>KLIKNIJ TUTAJ ABY POBRAĆ FORMULARZ WYMIANY<<

 


Szukaj
Koszyk